.

.

2017 Новиот Дизајн на ТЕКОВИ Genji Темно Shuriken Цинк Легура Ротари Пикадо Оружје Модел За Деца Подарок Играчки За Бебе

2017 Новиот Дизајн на ТЕКОВИ Genji Темно Shuriken Цинк Легура Ротари Пикадо Оружје Модел За Деца Подарок Играчки

DEN 377.00
DEN 405.60

Од стоката
Во магацинот

2017 Новиот Дизајн на ТЕКОВИ Genji Темно Shuriken Цинк Легура Ротари Пикадо Оружје Модел За Деца Подарок Играчки За Бебе
Димензии : 8.5 cm
За : Декорација, Збирки, Подароци
Пратката содржи Една Оружје Модел

Таа е поголема од информацијата

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Материјал:
Метал
SKU:
WS18CS
Производи во категоријата