.

.

Сива Мода Женска Панк Стп Кожа Кратка Јакна Женски Chaqueta Mujer Cuero Biker Грб Belted Слободни Брод Тенок Одговара Костим Велур

Сива Мода Женска Панк Стп Кожа Кратка Јакна Женски Chaqueta Mujer Cuero Biker Грб Belted Слободни Брод Тенок

DEN 2255.00
DEN 2478.24

Од стоката
Во магацинот


Големина Должина Рамо Биста XS 45см 39cm 86cm S 46cm 40cm 90cm М 47cm 41cm 94cm L 48cm 42cm 98cm ЗАБЕЛЕШКА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
YueYueAngel
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
Нови
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Патентите
Производи во категоријата