.

.

Напредни Чиста Нерѓосувачки Челик Брашно Сито colander Шеќер во Прав Филтер Мрежа Вовлекува Цедилка Кујна Торта Печење Алатки

Напредни Чиста Нерѓосувачки Челик Брашно Сито colander Шеќер во Прав Филтер Мрежа Вовлекува Цедилка Кујна Торта

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Напредни Чиста Нерѓосувачки Челик Брашно Сито colander Шеќер во Прав Филтер Мрежа Вовлекува Цедилка Кујна Торта Печење Алатки
Име на производ : 15cm висок квалитет на задебелена нерѓосувачки челик брашно сито
Материјал : Нерѓосувачки челик
Димензии : 15 Х 4 X 4 СМ
Боја : сребрена
Употреба : За Печење & Тесто Алатки
функција :
1. може да биде добра контрола на односот на брашно и вода
2. Посебно голем брашно

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
HelloKIMI
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
HY0014
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Colanders & Strainers
6:
100007147
Производи во категоријата