.

.

100PCs Водоотпорен Дише Симпатична Цртан филм Бенд Помош Hemostasis Лепливи Завои Прва Помош за Итни случаи за Полнење За Деца Деца

100PCs Водоотпорен Дише Симпатична Цртан филм Бенд Помош Hemostasis Лепливи Завои Прва Помош за Итни случаи

DEN 157.00
DEN 225.12

Од стоката
Во магацинот

торба
Описи Вкупно 100 Pcs(1.9cmx7.2cm,0.75inx2.8in),25 PCs малку мечка+25 PCs пингвин+25 PCs девојки+25 PCs Животни стил,2017 Нови Стилови Лепливи Завои понуда стерилни долготрајни лепило за континуирана заштита. Антибактериски hemostatic и олеснување на исцелување,да се спречи инфекција Противалергиски, без стимулација на кожата Материјал : ЈП Латекс слободни,удобно,дише и водоотпорен Многу симпатична цртан филм модели Потреби за домаќинство или на отворено кампување и пешачење CE/ФДУ/ISO13485 Сертификација Рок на траење : 2 Години

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
IdealPlast
Број На Модел На:
S100
Производи во категоријата