.

.

ERIKC инјектирање 095000-6702 Високи перформанси заеднички железнички инјектор 6702 и дизел мотор резервни делови injektor 0950006702

ERIKC инјектирање 095000-6702 Високи перформанси заеднички железнички инјектор 6702 и дизел мотор резервни

DEN 4848.00

Од стоката
Во магацинот


ERIKC инјектирање 095000-6702 Високи перформанси заеднички железнички инјектор 6702 и дизел мотор резервни делови injektor 0950006702
1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC.
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Таа е поголема од информацијата

Објектот Должина:
20
Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
Челик
is_customized:
yes
Објектот:
оригиналниот инјектор за гориво 095000-6702
Модел Не:
Инјектор 095000-6702, 095000 6702, 0950006702
ОЕМ:
Дизел Инјектор R61540080017A
Апликација за млазницата:
Заеднички железнички млазницата DLLA155P965 (093400-9650)
Гаранција:
3 месеци
Бруто тежина:
750~850g/pc
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pcs/кутија
Материјал:
High-speed челик
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата