.

.

12pcs Мода Двоен Ред Кристал Кристал Накит Headband Метал Обрачот За Булчински Свадба Додатоци

12pcs Мода Двоен Ред Кристал Кристал Накит Headband Метал Обрачот За Булчински Свадба Додатоци

DEN 1142.40

Од стоката
Во магацинот

12pcs/многу
Микс боја : 6pcs розово злато + 6pcs сребро.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Бренд Име:
ywleiao
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Тип:
Hairbands
боја:
Розово Злато, Сребро.
Производи во категоријата