.

.

Природна Розова Кристално Срце Pendant Џемпер Синџир Жените Ѓердан Синџир

Природна Розова Кристално Срце Pendant Џемпер Синџир Жените Ѓердан Синџир

DEN 2407.00
DEN 2831.52

Од стоката
Во магацинот


Информации за производот
Материјал : Пинк Кристално
Големина : 37*28mm
Испорака
Превозот со ЕМС, на Светот, 4-7 Работни дена време на испорака. Обезбеди пакет патеката број и песна веб-сајт
Како да не падне на превозот
(1) може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа (2) Напишете детали во коментар кога не цел (3) ми Испрати вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно) (4) јас брод од објекти за да Изразат Пошта (ЕМС) според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени (5) Тоа е лесно и брзо , врвот погодно за вашиот бизнис
Размена/Политика За Наплата
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
37*28mm
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
B0319
Функција:
Фитнес Тракер
Ѓердан Тип:
Џемпер Синџир
Производи во категоријата