.

.

УВ Јасно Бојата Монистра Боја се менува Бисер Во Сонцето За Накит/Занает Одлуки

УВ Јасно Бојата Монистра Боја се менува Бисер Во Сонцето За Накит/Занает Одлуки

DEN 143.00
DEN 190.56

Од стоката
Во магацинот


Спецификација :
Име на производ : УВ Јасно Бојата Монистра Боја се менува Бисер Во Сонцето За Накит/Занает Одлуки
Материјал : Пластика / Смола
Тежина : ±109 грама
Боја : Случајни испорака (Ако сте се купи на повеќе од еден,боја ви се примени може да бидат со иста боја или различни бои)
Димензии :
стан. Φ0.8 см / Φ0.31 инчен (Дијаметар)
стан.Φ0.35 cm / Φ0.14 инчи (Внатрешен Дијаметар)
стан. 0.6 cm / 0.24 инчен (Висина)
Шаблон Тип : A(без прозрачна), B(со светлосен)
Облик : Заокружува со дупка
Стил : Проѕирни бисер
Повод : DIY накит или додатоци занаети
Количина : 550 компјутери / торба
Топло прашува :
1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате.
2.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Проѕирен монистра само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени.
Пакувањето вклучува :
Проѕирен Монистра x 1 торба (без мало пакет)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
110G
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
Проѕирен Монистра
Објектот Форма:
како се покаже
Производи во категоријата