.

.

3 Компјутери/Многу За Huawei Искачи P9 Лајт / G9 Лајт 5.2 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата

3 Компјутери/Многу За Huawei Искачи P9 Лајт / G9 Лајт 5.2 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на

DEN 60.00
DEN 66.72

Од стоката
Во магацинот

*Јасни, Сјајни, Со Висок Transparence. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај, Убаво Чувство На Допир. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
3 Компјутери/Многу За Huawei Искачи P9 Лајт / G9 Лајт 5. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. (Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!) Компатибилен Модел : * * * За Huawei Искачи P9 Лајт / G9 Лајт 5.
[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1.2" HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата
Топло потсетување : Ако купувате 2 многу, можете да добиете попуст од 5%. *Заштита од гребнатини, нечистотија.2 Инчен Пакет се Вклучени : 3 x Екран Заштитник (Екран заштитник како ваш избор) 3 x на Влакна Текстил
.
Функција : Јасно Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. Ние ќе се реши тоа добро за вас. *Заштита од гребнатини, нечистотија. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. Мат Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. Не се Менува откако ќе се плати цел. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Јасно, Мат
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Тенок, Перат
Тип:
Заштитна Guard Shield Маска
Екран Заштитник Тип:
Јасно, Мат
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
3 еез
Компатибилен Модел:
За Huawei Искачи P9 Лајт / G9 Лајт 5.2 Инчен
Материјал:
Мек Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ
Производи во категоријата