.

.

Нови хороскопскиот знаци восок печат Метал главата Нема рачка,DIY Античките Печат Ретро Печат Дванаесет соѕвездија,висок квалитет на Дванаесет constell

Нови хороскопскиот знаци восок печат Метал главата Нема рачка,DIY Античките Печат Ретро Печат Дванаесет соѕвездија,висок

DEN 192.00

Од стоката
Во магацинот


12 Констелација Метал Главата без да се Справи со 1pcs по многу
^^
Гроздобер Запечатување Восок Печат : 1 buc метал глава
Спецификација :
Големина : Печат Дијаметар е за 2,5 см или 3cm
Пакување : 1pcs/opp во балон плик

Таа е поголема од информацијата

боја:
Овен само главата, Јарец само главата, Водолија само главата, Риби само главата, Бик само главата, Близнаци само главата, Рак само главата, Лав само главата, Девица само главата, Вага само главата, Шкорпија само главата, Стрелец само здра
Употреба:
Персоналните Мотото
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Нови хороскопскиот знаци восок печат Метал главата Нема рачка,DIY Античките Печат Retr
Бренд Име:
XunMade
Тип:
Стандард Печат
Производи во категоријата