.

.

Безбедност Пакување (Ниво 4) 376583 3.7 V 3000mah Литиум полимер Батерија со Одборот За PDA Таблет Компјутерите Diital Производи Замени 35759

Безбедност Пакување (Ниво 4) 376583 3.7 V 3000mah Литиум полимер Батерија со Одборот За PDA Таблет Компјутерите

DEN 950.40

Од стоката
Во магацинот


Безбедност Пакување ( Ниво 4) 376583 3.7 V 3000mah Литиум полимер Батерија со Одборот За PDA Таблет Компјутерите Diital Pr Poducts , Заменете 357595 3.7 V 3500mah
Со Батеријата Заштита Одбор :
-Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита
Безбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Анти-статички торба)

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MFR3_TL01_376583_3000
Бренд Име:
ZhiYuSun
Капацитетот На Батеријата:
3000 mAh
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Поставете Тип:
Количина:
Функција:
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Безбедност Пакет Рачката:
Производи во категоријата