.

.

Нова Мода за Мажи Т Кошула Претпазливост Ова Е Спарта Смешни Печатени маица со Основните Повик Краток Ракав Блузи Tees Висок Квалитет

Нова Мода за Мажи Т Кошула Претпазливост Ова Е Спарта Смешни Печатени маица со Основните Повик Краток Ракав

DEN 522.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
WINOYUHOR
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Производи во категоријата