.

.

2 пара Монета Обетки за Жените Златна Боја Мода Накит Жена/Девојка трговија на Големо Earring муслимански Монети Арапските Симбол на Богатство

2 пара Монета Обетки за Жените Златна Боја Мода Накит Жена/Девојка трговија на Големо Earring муслимански Монети

DEN 206.40

Од стоката
Во магацинот

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ги задоволи Европскиот стандард 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Акции : Во парк точка 6.Никел слободни и да Доведе слободни. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.Компанијата Alibaba Webesite : 2 пара Монета Обетки за Жените Златна Боја Мода Накит Жена/Девојка трговија на Големо Earring муслимански Монети Арапските Симбол на Богатство
Напомена :
Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако е можно).товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на пратката.Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки.Пакет : Opp кеси 5.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 20-50 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена во нормално време. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
боја:
24K злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Жолто Злато Позлатен Исполнет Месинг Африка Обетки Злато,Арапскиот/Етиопската Ea
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
Моден
MOQ:
2 пар
Метали Тип:
Злато Позлатен
Производи во категоријата