.

.

огромен 18 ААА 15-12 MM ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ

огромен 18 ААА 15-12 MM ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ

DEN 2315.00
DEN 3215.52

Од стоката
Во магацинот


-Позитивни Повратни информации Ќе Бидат Оставени По Добивањето Повратни информации од Купувачот. Тогаш контактирајте со нас веднаш. Можете да нè контактирате за точната сума ако не сте сигурни на превозот надомест за вашата земја. Ако сакате побрзо shpping метод,
ние нудиме ems , и други Изрази. А Т или други Даноци).
Дополнителна Проверка На Настава
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.
-Ако не сте среќни поради некоја причина, ве молиме ни e-mail пред да замине negativ e повратни информации.
Ве молиме прочитајте таквите детали внимателно пред наддавање и не контактирате директно за понатамошни прашања, нашата услуга на персоналот е подготвена за да служи. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без никакви квалитет проблем,сите бесплатно е и на купувачот и трошок.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
cm
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Производи во категоријата