.

.

Senfai Обичај Персоналните Име Ѓердан Златен Ѓердан Срцето Ѓердан Морнар Месечината за жени мажи Дипломирањето подароци за мајки ден Подарок

Senfai Обичај Персоналните Име Ѓердан Златен Ѓердан Срцето Ѓердан Морнар Месечината за жени мажи Дипломирањето

DEN 297.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот


Senfai беше една фабрика да се специјализираат во Било Персоналните Име Накит Сопствени Own Дизајн Ракопис Потпис Накит,Направи Специјален Подарок за себе и за пријатели.
Име Ѓердан Matreial : Висок квалитет Бакар,Нерѓосувачки Челик,од Легиран, Роза,Злато,Сребро Позлата.
Никогаш Не Исчезнат Боја,Не Алергија.
Дебелина : 1.8 ММ,Не е Лесно да се Скршени
Најдобри Специјални Романтичен Подарок за Девојка,Момче пријател,Роденденски Подарок,Мајка,Татко,Сестри,Браќа.
Синџир Должина : 45+5cm extender.
Реална Купувачот Се Покаже

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Роза, Златен, Сребрен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Според прилагодени
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
senfai
Број На Модел На:
DZXL
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Обликотшема:
Писмо
Објектот:
Прилагодено дизајн ѓердан
Материјал:
Бакар,Нерѓосувачки челик,од Легиран
Големина:
Customized
синџир големина:
45СМ+5CM Extender
Стил:
никогаш не исчезнат боја
Моден:
Не Алергија
Времето За Производство:
5-10 дена
Бесплатен превозот :
Yes
испорака:
воздухот express
Потекло:
Кина
Производи во категоријата