.

.

BOROSA 10PCS Стилски Teardrop Златна Боја Бела и Сина Јапонски Опал Шарм, Човекот-направени Опал Шарм Камења за Ѓердан Одлуки G1468

BOROSA 10PCS Стилски Teardrop Златна Боја Бела и Сина Јапонски Опал Шарм, Човекот-направени Опал Шарм Камења

DEN 1512.00
DEN 1680.00

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Јапонски Опал Камен Големина : Камен : 10x6mm Дебелина : 4~5mm Тежина : Околу. 0.5-0.7 g Облик : Teardrop Метал заврши : Злато Позлатен OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
G1468
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Материјал:
Јапонски Опал
Обликотшема:
teardrop
Функција:
моден накит
Материјал:
Јапонски Опал
Камен големина:
Камен
Дебелина:
Прибл. 4~5mm
Тежина:
0.5~0.7g
Обликот:
како Слика
Производи во категоријата