.

.

77City Убиец Писмо Ќе Мажите Т-маица Лето Тактички Tees Блузи Памучен Водат Т Кошули Хип-Хоп Homme T8003

77City Убиец Писмо Ќе Мажите Т-маица Лето Тактички Tees Блузи Памучен Водат Т Кошули Хип-Хоп Homme T8003

DEN 588.00
DEN 645.60

Од стоката
Во магацинот

Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
мажите tshirt
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Стил:
Воени
Бренд Име:
77city убиец
Маскирани:
No
боја:
темно сина,бела,сива
одговара на толпата:
Младите
Големина:
M,L,XL,XXL,3XL,4XL
ткаенина име:
Памук
Возраст Заградата:
Возрасни
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
За сезоната:
Лето
Стил детали:
Печатење
Стил:
Streetwear
Производи во категоријата