.

.

10PCs/Многу Мали pin чевли тока, Спојувалка за Токи Метал 12.5 mm 1/2 инчи Облека ранец Кожа занает додатоци

10PCs/Многу Мали pin чевли тока, Спојувалка за Токи Метал 12.5 mm 1/2 инчи Облека ранец Кожа занает додатоци

DEN 110.40

Од стоката
Во магацинот

-Сите Прифатени! Плаќање од страна на Зачувам е безбедно. Ви благодариме за вашата поддршка! Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да плати , или веднаш контактирајте ме ако сакате промена на адресата или имиња.Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите youwithin 24 часа Работно време. Ако ви се исполнат на секој проблем, ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации. Ученост само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
За Плаќање
Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto. Верувам дека не е секогаш најдобро решение помеѓу нас
По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, Нас ќе не прифати враќа или размена. Ве молиме да бидете трпеливи.
За повратни информации
Јас ќе обезбеди 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата јас искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас.Ако објектот е неисправен или погрешно Количина или погрешен опис или изгубени на патот ве молиме не двоумете се да Контактирате! На НАС ќе ја или рефундирање на дека според реалната ситуација.
Под нормални околности, 15 дена -39 дена, некои области може да потрае и до 60 дена, се верува дека за да се обезбеди логистика преовладуваат.
[xlmodel]-[производи]-[42799] Жешки Предмети.5 mm 1/2 инчи Облека ранец Кожа занает додатоци
Добредојдовте на нашиот магазин пред да влезат на оваа страница, Ако веќе се знае употребата на овој производ и Поле на примена,Тогаш не морате да погледнете во следниот текст.Па може да можете да ме контактирате со оставање Порака На вашиот налог, за трговија со датотеки, или преку е-Маил.
НАШИТЕ производи се широко се користи, најчесто се користи во : облека, облека, капа,Отворено апарати, Багаж стоки, материјали за Пакување,играчка, scrapbooking, Метални Токи За Кеси,електронски производ,Канцелариски прибор,Странични додатоци и DIY рачно изработени така натаму.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
JXNK
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Тока Тип:
Pin-Токи
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
1/2inch 12.5 mm
Функција:
Pin-Токи
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
pin
Количина:
10pcs / многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Обликот:
Плоштад
is_customized:
yes
Процесот На Производство:
Леене
Внатрешна Ширина:
1/2 инчи (12.5 mm)
Поле на примена:
Бикини тока облека, Чевли капа Кожни производи Багаж торба материјали
Производи во категоријата