.

.

Бесплатен Превозот CPR Resuscitator Спасување Итни Прва Помош Маски CPR Маска за Дишење Уста Здив Еден начин Вентил Алатки

Бесплатен Превозот CPR Resuscitator Спасување Итни Прва Помош Маски CPR Маска за Дишење Уста Здив Еден начин

DEN 190.00
DEN 270.72

Од стоката
Во магацинот

торба
Уникатен дизајн, висок квалитет, висока ефикасност.
CPR џеб маска со O2 O влезот.Тоа може да се направи пациентот здив течно.
Избегнувајте директен контакт помеѓу пациентот и rescuer.
Мека перница нуди безбедна печат.
Лесен за употреба со работи настава.
Опис : Уникатен дизајн, висок квалитет, висока ефикасност. CPR џеб маска со O2 O влезот.Тоа може да се направи пациентот здив течно. Избегнувајте директен контакт помеѓу пациентот и rescuer. Мека перница нуди безбедна печат. Лесен за употреба со работи настава. Боја : Случајни Испорака Materail : Пластични+Силикони Големина на : 12*10*2.6 cm Дијаметар : 2.6 cm
Пакет Се Вклучени :
1 x CPR Resuscitator Маска
1 x сандак
1 x Настава

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
IdealPlast
Број На Модел На:
A0292
Производи во категоријата