.

.

90%Нова Камера Поправка и Замена на Делови на Бунтовничката T3i Бакнеж Х5 600D на картичка одбор за Canon 600D

90%Нова Камера Поправка и Замена на Делови на Бунтовничката T3i Бакнеж Х5 600D на картичка одбор за Canon 600D

DEN 849.12

Од стоката
Во магацинот

Ние сме среќни да помогнеме. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Опис на производот Топло прашува : 1. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4.задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0. фабриката ПРАТКАТА 1. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за CANON
Број На Модел На:
600D
Компатибилен Камера Стил:
mirrorless камери
Производи во категоријата