.

.

Бесплатен Превозот 5pcs 7691 Нерѓосувачки Челик Остри Голема Дебела Туна Риболов Куки Големина 3/0 4/0 5/0 6/0 7/0 8/0 9/0 10/0 11/0 12/0 13/0

Бесплатен Превозот 5pcs 7691 Нерѓосувачки Челик Остри Голема Дебела Туна Риболов Куки Големина 3/0 4/0 5/0

DEN 158.00
DEN 239.04

Од стоката
Во магацинот


Како за Наплата/Замена?
1.
Испорака
1. Сите фотографии се прикажани се 100% реално.И тоа трае и подолго пример 50-60 дена, ве Молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.Предмети ќе пристигне во 7-25 работни дена нормално. Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите.Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ сигурност. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со нарачката.
Сакам да се купи многу производи, промет на големо и колку е цената?
Имаме една фабрика, ако сакате да купите голем број, ве молиме контактирајте го нашиот сервис членови, ние ќе ви даде најдобра цена.Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори. И фотографии се преземени од себе.Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не ја покривајте предмети кои биле злоупотребени, изгорени или оштетени во било каква форма.Ве молиме имајте во предвид дека : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 11-30 дена. Или можете да изберете ЕМС.UPS-от или други изразат услуги.
Како за квалитетот на објектите?
Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот и се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни на објекти се на најдобар квалитет. Земјите како што се Бразил, Украина, Турција и така натаму ќе потрае многу подолго од другите земји. Или, ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање. Генерално, повеќето од нашите производи се во парк , Сите објекти ќе бидат испратени во рок од 1-2 работен ден од Воздухопловната по плаќањето е јасно.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Електрични или Не:
упатство
Обликот:
Туна Риболов Куките
Бренд Име:
Hyaena
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
7691
Кука Тип:
Еден Мамки За Риболов Куките
Кука Око:
Директно Месо Тело Кука Очи
Карактеристики:
Големи, Дебели
Видови Риби:
Голема Игра Риба
Големина:
3/0, 4/0, 5/0, 6/0, 7/0, 8/0, 9/0, 10/0, 11/0, 12/0, 13/0
боја:
Бела
Количина:
5pcs
Позиција:
Океански Брод Риболов
Производи во категоријата