.

.

6PCS/Set, Спорт Стоки Keychains, Симпатична Мини Бадминтон KeyChain, Топката Keyrings, накит, додатоци, Креативни, Личност Подарок

6PCS/Set, Спорт Стоки Keychains, Симпатична Мини Бадминтон KeyChain, Топката Keyrings, накит, додатоци, Креативни,

DEN 371.00
DEN 431.52

Од стоката
Во магацинот


Превозот Начин(Слободни)
Delievery Време
Цел Вредност
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
30-60 дена
30-45 дена
>$5
E-пакет (САД)
По 15-20 дена
>$5
DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-ОТ
5-10 дена
≥$100
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-от за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови . Ако вашата цел износ е под $5, ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, треба about30-60days, ве молиме да обрнете трпение да чекаат за тоа.
Материјал : алуминиум Големина : 35mm*20mm Количина : 6pcs/set Боја : Мешана бојаТаа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MDNEN
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Пердув
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Легура
Количина:
6Pcs
боја:
мешана боја
Материјал:
Легура
Бадминтон Големина:
35mm*25mm
Производи во категоријата