.

.

Јајце tools 7 парчиња/ set пипер спреј билка зачин алатки јајце форма јајце сепаратор јајце beater рака миксер кујнски апарати

Јајце tools 7 парчиња/ set пипер спреј билка зачин алатки јајце форма јајце сепаратор јајце beater рака миксер

DEN 341.28

Од стоката
Во магацинот


Јајце tools 7 парчиња/ set пипер спреј билка зачин алатки јајце форма јајце сепаратор јајце beater рака миксер кујнски апарати
Име на производ : 7 групи на алатки јајце
Производ Големина :
Леќата : 9 * 4 * 4cm
Јајце separator : 13 * 6 * 2cm
Јајце облик : околу 17 * 15 * 3cm
јајце beater : 18 * 4 * 2cm
Производот се користи : јајце готвење комплет, торта алатка за правење сет
функција :
1, whisk е пролет се справи со дизајн и употреба на светлината
2, јајце модел стилови, убава; јајце модел со рачка, анти-scald
3, зачини шише стакло материјал, транспарентни. Лесно да се идентификуваат типот на зачини.
1 x леќата
1 x јајце сепаратор
4 x јајце форма
1 x јајце beater

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
HelloKIMI
Функција:
Јајце Stiring
Број На Модел На:
KB005
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Тип:
Јајце Алатки
Јајце Алатки Тип:
леќата,Јајце сепаратор,Јајце форма,јајце beater
Материјал:
нерѓосувачки челик,стакло
Производи во категоријата