.

.

2018 Банкет подобрена cheongsam пролет лето нова секси тенок ретро чипка се облекува празнична црвено cheongsam секојдневно годишен само-култивирање

2018 Банкет подобрена cheongsam пролет лето нова секси тенок ретро чипка се облекува празнична црвено cheongsam

DEN 3384.00
DEN 3600.00

Од стоката
Во магацинот

Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Материјал:
Свила,Памук
Број На Модел На:
DF
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Име:
ZZB
Производи во категоријата