.

.

2 ПАРЧИЊА Висок Квалитет на Мотоцикл Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот За Хонда CBR1000 2008 2009 2010 2011 2012 CBR 1000 08 09 10 11 12

2 ПАРЧИЊА Висок Квалитет на Мотоцикл Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот За Хонда CBR1000 2008 2009 2010 2011

DEN 5940.00

Од стоката
Во магацинот

Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 19.03 /set US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Карактеристики :
Еден прилагодливи диск сопирачки
Стандарден формат масло за јадење
Одлична форма, минимални гребење или ознаки на објектите.
Материјал : Алуминиум На lloy
Пакет : 2 парчиња Кочница Rotors
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Овој Диск Кочница поставите ви донесе Мото делови за различни потреби. Користење на cross-drilled технологија, лесни NWQ-1 серија останува кулер кога вашиот кандидира загрева, нуди зголемена влажни временски услови перформанси и ги зема во сопирање на целиот ново ниво на мазна.
Fitment :
За Хонда CBR1000 2008-2012

Таа е поголема од информацијата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LANQIAN
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Дијаметар:
32inch
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
32cm
Специјални Функции:
мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
32cm
Објектот Висина:
2cm
Име На Модел:
RH-BDR-006-ХО
is_coustomized:
Yes
Функција:
мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот
fifment:
За Хонда CBR1000 2008-2012
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Производи во категоријата