.

.

2018 Едно Парче Костим За Капење Лето Висока Нога Намали Завој Monokini Секси Лесна Бански Жените Backless Bodysuit Strappy Костим За Капење

2018 Едно Парче Костим За Капење Лето Висока Нога Намали Завој Monokini Секси Лесна Бански Жените Backless

DEN 598.00
DEN 796.80

Од стоката
Во магацинот


Предмет : Едно Парче Костим За Капење Материјал : 80% Најлон; 20% Spandex Големина : S,M,L
Големина S=НАС Големина 0-2; Првенство 75 ABC; Биста 85-90cm; Половината 66-69cm; Хип 93-95cm Големина M=НАС Големина 4-6; Првенство 80 ABC; Биста 90-95cm; Половината 71-74cm; Хип 98-100cm Големина L=НАС Големина 8-10; Првенство 85 ABCD; Биста 95-105cm; Половината 78-81cm; Хип 104-108cm Од Супер еластичен, ве молиме изберете големина како нормално; Ако ви се повеќе се полни во биста или имаат подолг торзото јас предлагам големина поголема. Супер Квалитет на костими за капење) За Жени Бански Тип : Едно Парче Костим за капење Пол : За Жените Материјали : Најлон; Spandex Градник Стил : Нема Подлога / Поместена Поддршка Тип : Underwire / Жица за Слободни Шаблон Тип : Цврсти / Печати Минимално покритие напред, назад & страна Прилагодливи ремени, чипка пред Високо сече нога опремени со половината. Не се соочи - двојно наредени. Хардвер слободни. Лесна завршница за да се даде втора кожа, чувствуваат. Супер меки најлон/spandex материјал за свилен се чувствуваат & екстра водат.
"Stylism бутик" е оригинална couture бренд на Qingdao thinkbay е-трговија Co., Ltd, Основана во 2011 година. Почитувајќи ги "сакаат жените, љубовта на дизајн" бренд филозофијата, од естетски потреби на земјите од Западен жените , држење на телото , во комбинација со најновите меѓународни модни трендови, прилагодени на Западен жени , да се создаде облека бренд. Очекувањата преку уникатен дизајн , популарен стил, фина изработка, во комбинација со секси шоу да им помогне на жените и мудрост "интелектуална убавина".

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
m06272
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
Stylism Бутик
Производи во категоријата