.

.

1PCS Спортски Нога Коленото Поддршка Подготвуваат Заврши коленото заштитник Влошки за Безбедност на Коленото се Подготвуваат во Кошарка, Коленото Влошки Спортски Д

1PCS Спортски Нога Коленото Поддршка Подготвуваат Заврши коленото заштитник Влошки за Безбедност на Коленото

DEN 366.72

Од стоката
Во магацинот


1 PCS Спортски Нога Коленото Поддршка Подготвуваат Заврши коленото заштитник Влошки за Безбедност на Коленото се Подготвуваат во Кошарка, Коленото Влошки Спортски Додатоци (1 PCS,не 1 Пар)
Карактеристики : Ова коленото поддршка е направен од високо еластична кожа-frendly ткаенини,мека, дише и comfortabl Таа е погодна за разни видови на спортови, како кошарка, фудбал,кошарка,велосипедизам, голф итн Носи тоа, можете да уживате во чувството на безбедност.
Спецификации : Име : Спорт коленото Поддршка Материјал : Полиестер .Еластична Lycra состојки Боја : Црна/Бела/ Red/Сина Големина : M/L/XL
Пакет се вклучени :
1 x коленото поддршка (1 PCS,не 1 Пар)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
Полиестер .Еластична Lycra состојки
Број На Модел На:
HX024
Возраст:
Универзална
Големина:
M/L/XL
одговараат за:
мажи,жени универзална
Стил:
Коленото Поддршка
Производи во категоријата