.

.

Свадба Златна Круна Луксузни Гроздобер Антички Легура Булчински Тиара Барок Кралицата Кралот Круна шампањ Кристал тиара круна

Свадба Златна Круна Луксузни Гроздобер Антички Легура Булчински Тиара Барок Кралицата Кралот Круна шампањ Кристал

DEN 1567.00
DEN 2238.72

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
КК-HG23
Пол:
Жените
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Tiaras
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Дами
Материјал:
Легура
Тип:
круна
Прилики:
Свадба
боја:
античкиот злато
Големина:
15*9CM
Метали Тип:
Злато Позлатен
Производи во категоријата