.

.

Дејвид додатоци 3/8 тексас лак леопард чевли laces печатени полиестер лента 6pieces,DIY рачно изработени материјали,6Yc1383

Дејвид додатоци 3/8 тексас лак леопард чевли laces печатени полиестер лента 6pieces,DIY рачно изработени материјали,6Yc1383

DEN 160.00
DEN 160.32

Од стоката
Во магацинот

Се препорачува :
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : исто како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
3/8
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Ширина:
3/8
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Двојно Лице
Шема:
Полна Боја
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Производи во категоријата