.

.

DRELD Прилагодливи Допрете Клуч за Американскиот Стандард Тема Допрете Справи со Челична Рака Чешми Носителот Допирање ReamerTools за Металугрија

DRELD Прилагодливи Допрете Клуч за Американскиот Стандард Тема Допрете Справи со Челична Рака Чешми Носителот

DEN 206.00
DEN 294.24

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. ХСС Допрете Клуч за Рака Користење. Материјал : Висок Јаглероден Челик. DIY Материјали : Металугрија. Тип : Американски Стандард Допрете справи. Големина на :
М1-8mm.
М3-12mm.
М4-12mm.
M6-20mm.
M6-25мм.
Пакет се Вклучени 1 x Допрете справи.
Со производот

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DRELD
Тип:
Допрете & Умре Сет
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
допрете рачка
Број на Парчиња:
1
is_customized:
Yes
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Тип:
Американскиот Стандард Допрете справи со Клуч за Рака Користење
Големина:
M1-8mm./M3-12mm. /M4-12mm /M6-20mm./M6-25mm.
Производи во категоријата