.

.

VASHEJIANG Плус Големина М-6XL бајките Малку Црвено Јава Худ Костим Жените Kigurumi Карневал Секси Костими За ноќта на Вештерките жени

VASHEJIANG Плус Големина М-6XL бајките Малку Црвено Јава Худ Костим Жените Kigurumi Карневал Секси Костими

DEN 882.00
DEN 959.04

Од стоката
Во магацинот

Предмет Тип : Малку Црвено Јава Худ Костими Големина : M,L,XL,XXL,3 XL,4 XL Сет : Фустан +Наметка Известување : "Големина mearsured од страна на самите себе
Понекогаш имаше некои грешки,но секогаш во рамките на 1-3cm"
Се надевам дека ќе може да се разбере
Под се навистина производ пука!!!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Извор:
Црвено Јава Хауба
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FE
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Наметка,Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
малку црвено јава хауба
Производи во категоријата