.

.

Нови 3 ЕЕЗ(2*A,1*Б) LED лента за WOORRE LGIT A B 6916L 1974A 1975A 2223A за LG INNOTEK DRT 3.0 32-А/Б тип

Нови 3 ЕЕЗ(2*A,1*Б) LED лента за WOORRE LGIT A B 6916L 1974A 1975A 2223A за LG INNOTEK DRT 3.0 32-А/Б тип

DEN 1281.60

Од стоката
Во магацинот


оригинални НОВИ LED светлото бар
3 ЕЕЗ(2*ТИП+1*ТИП Б)
3 моделот сите се компатибилни
LGIT A B DRT 3.0 32"_A Б Тип
WOOREE А Б 32"DRT3.0 6920 L-0418 D 6920 L-0419 D
UOT-A B 32"DRT3.0 6920 L-2223 A 6920 L-2224 A
ние се случајни испрати пакет ви благодариме
Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС. Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред!

Таа е поголема од информацијата

is_customized:
LGIT A B 6916L-1974A 6916L-1975A
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable
Број На Модел На:
WOORRE LGIT А Б за LG TV 32LF5800 INNOTEK DRT 3.0 32-А/Б тип
Бренд Име:
beented
Со USB:
WOORRE A B 6916L-2223A 6916L-2224A
Од Кина во Светот:
5-8 дена испорака
Производи во категоријата