.

.

3PC Не-токсични Гума Миленичиња Куче Тренинг Играчки за Миленичиња Додатоци Гума Куче Играчки Кутре Стоматолошки Забите Здрави Џвакање Гризе Прстен Игра Играчка

3PC Не-токсични Гума Миленичиња Куче Тренинг Играчки за Миленичиња Додатоци Гума Куче Играчки Кутре Стоматолошки

DEN 308.00
DEN 410.88

Од стоката
Во магацинот

3 PC Не-токсични Гума Миленичиња Куче Тренинг Играчки за Миленичиња Додатоци Гума Куче Играчки Кутре Стоматолошки Забите Здрави Џвакање Гризе Прстен Игра Играчка
Карактеристики
-100% Сосема нов ang висок квалитет
-Џвакање играчки може да го запре лае или досадни сте или дури и да избега и роаминг атарот
-Трајни TPR гума со висока еластичност, висока цврстина, висока еластичност
-Додадете млеко мирис, привлечна за куче и да ги отстрани halitosis
-Отпорност на залак, на embossment на површината може да помогне за чистење на заби
-Може да се чистат забите и да се зајакне развојот на домашно милениче 's заби
Големина : 10 * 2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Кога ќе ја доби на parcle ,Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и не ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Оцени за првиот, затоа што тоа значи негативни повратни информации, ние ќе го решиме проблемот, ви благодарам. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин,
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Превозот :
1.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата. Ние брод на Alixpress адреса на САМО.
Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Плаќање :
1.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
10CM
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
PUTIMI
Играчки Тип:
Џвака Играчки
Материјал:
Гума
Производи во категоријата