.

.

Youe Блескаше Магија Сунѓерот Четка Отстрани Rusty Валкани Дамки Кујна Дом За Перење Во Домаќинството Чистење Почиста Алатка Висок Квалитет

Youe Блескаше Магија Сунѓерот Четка Отстрани Rusty Валкани Дамки Кујна Дом За Перење Во Домаќинството Чистење

DEN 83.00
DEN 114.72

Од стоката
Во магацинот


Youe Блескаше Магија Сунѓерот Четка Отстрани Rusty Валкани Дамки Кујна Дом За Перење Во Домаќинството Чистење Почиста Алатка Висок Квалитет
Нашите магија emery сунѓерот четка е совршен за отстранување на дамки, нечистотии, ' рѓа на rusty железо тавата, тава, јадења, шпатула, сечење одбор и машина во вашата кујна. Нејзините справи со дизајн за лесна лесно и удобно држење и користење, и дамки, нечистотии, ' рѓа нема да се валкани рацете. Што чекаш? Ајде и го избере нашиот emery четка за да се направи вашата кујна чиста и уредна.
Материјал : Emery Сунѓерот + PP
Боја : како на сликата покажува
Големина (L x W x H) : Прибл. 17 x 10.8 x 5.7 cm / 6.7 x 4.3 x 2inch
1 компјутер магија сунѓерот четка

Таа е поголема од информацијата

Големина:
as picture shows
Употреба:
Пан
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Рака
Број На Модел На:
blb2773xpc70720
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
youe блескаше
Тип:
Кујна
Главен Материјал:
Сунѓерот
Производи во категоријата