.

.

2017 Солидна СЕКИРА Камен Миење Казна фрлија Hatchet и Секира Мултифункционален Најлон + Fiberglass се Справи со Бесплатен Превозот

2017 Солидна СЕКИРА Камен Миење Казна фрлија Hatchet и Секира Мултифункционален Најлон + Fiberglass се Справи

DEN 1505.00
DEN 1584.00

Од стоката
Во магацинот

Ние не бродот на викенд или државни празници Ние не нудат во комбинација превозот попуст, доколку не е поинаку наведено во аукција Плаќање Ние го прифатат плаќање преку paypal.8 CM Справи со должина : 37 CM Сечилото дебелина : 2,2 СМ Сечилото ширина : 9. Ние ќе брод вашата aliexpress регистрирана адреса,ве молиме потврдете ги кога ќе се плати за објектот. Кредитна картичка за плаќање исто така, може да бидат направени преку paypal. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете го вашиот aliexpress реден број и купувачот ID во сите форми на плаќање се Врати Ние стоиме зад нашите производи.5 CM Сечилото материјал : казна фрлија, полн со отворен пред работ Рачка материјал : најлон + fiberglass Цврстина : 56-57 Тежина : 660 грама Тежина : 1000 g (вклучувајќи најлон кеси, кутии) Површина : камен за миење Џеб : дебел најлон (можат да бидат врзани во половината) Квалитет : со висок квалитет, Направени во Кина Превозот Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3-5 дена откако ќе ја добиете на вашата исплата. На приемот на стоката, ако не ни се допаѓа или не се задоволни на стоки , барањето се вратил продавачот не е обврска , купувачот треба да сноси се врати превозот и ракувањето со обвиненија. Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена по аукцијата завршува. Ние не сме одговорни за било царински давачки направени во странските царински. Со цел да се награди нашите состои напор за да ги обезбедиме одлични услуги на клиентите, ве молиме да го оценувате изведба со висок рејтинг во овие 4 специфични аспекти : објект како што е опишано, на комуникација, на превозот време, и превозот и ракувањето со обвиненија. Повратни информации ве Молиме да ги прочитате пред изработка на понудата.Целосна должина : 39 CM Нож должина : 9. СРЕЌНО СО НАДДАВАЊЕ! Повратни информации ќе бидат оставени по приемот на вашата повратна информација на Вашите повратни информации е од клучно значење за нашата aliexpress бизнис и е клуч за нашиот успех.

Таа е поголема од информацијата

Рачка Материјал:
Fiberglass
Тежина:
690g
DIY Материјали:
Дрво
Вкупна Должина:
39cm
Секира Главата Тип:
Двоен-малку
Бренд Име:
FBIQQ
Тип:
чекан, секира
Секира Главата Материјал:
Челик
Карактеристики:
Експлозија-доказ,Мултифункционални
Производи во категоријата