.

.

Гел за Изгореници од 3,5 g/Пакет за Прва Помош Комплет Додатоци Подлога за Прва Помош Комплет Облекување Ладење ,Смирувачки Горат Крем Scalds Рана Грижа

Гел за Изгореници од 3,5 g/Пакет за Прва Помош Комплет Додатоци Подлога за Прва Помош Комплет Облекување Ладење

DEN 99.00
DEN 116.64

Од стоката
Во магацинот


Име : Горат Крем 3.5 g/Пакет за Fisrt Помош комплет.
Производство Датум : 2017.1.15 EXP датум : 2022.1
Предупредување : За extermal употреба само,не го користете ако sachet е отворена или оштетен,прекинете со употреба ако имитација ouccurs,не се користи за сериозни изгореници.

Таа е поголема од информацијата

боја:
2 пакети по многу, 5 пакети по многу
Бренд Име:
BearHoHo
Број На Модел На:
bf0022
Користење на:
надворешна/медицински/пешачење/диск/Home
Тежина:
3.5g
Производи во категоријата