.

.

Evomosa 7 Бои Митинг Про Handlebar Рака Чувари Handguard Заштитник 22mm 28mm Легура Вметнете Јама Нечистотија Велосипед Мотокрос Мотоцикл

Evomosa 7 Бои Митинг Про Handlebar Рака Чувари Handguard Заштитник 22mm 28mm Легура Вметнете Јама Нечистотија

DEN 326.00
DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе го прават истото за вас.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
1. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите вклучува превозот поштенски и манипулативните трошоци.
Описи :
ОЕМ трки стил offrod handguards
Цврст Алуминиум вметнете со живописни бои пластични штит за максимална заштита
Со доволно простор за сопирачка кабли и други уреди
Ефикасно да ги заштитат рацете додека возите вашиот мотор
Намалување на рака/прст замор,да се обезбеди поголема мотоцикл ракување
Функција :
Материјал : Робустен пластични+ Палка алуминиум во внатрешноста на матични
Големина : прибл 350mm(13. Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Контактирајте со нас
1,Ако не прими стварта во текот на превозот време или објектот има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво ,ние сме среќни да ви помогнат. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 Ѕвезди" и ни остави позитивен фидбек.
2, Ние може да ја прогласи за помала вредност (околу 2-20 ) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.15")
Инструкции : не се вклучени
Fitment :
Одговара на повеќето мотор/cruiser/сламен покрив/скутер модели со 22mm (7/8") , 25mm (1) и 28 мм (1-1/8" ) handlebar,како На Хонда,За Kawasaki,За Suzuki,За Јамаха,За KTM итн
Идеален за dirt bike/motorcross/Двојна намена/моторни санки/ATV употреба
Ве молиме проверете пред да понуди : )
Пакетот Вклучува :
1 пар handlebar чувари (лево и десно)
1 пар инсталирате менгеме
1 пар проширување завртка
Превозот термини :
1,Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1 работен ден по примена на расчисти исплата.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
17cm
Објектот Должина:
35cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
890g
Материјал Тип:
Робустен пластични+ Палка алуминиум во внатрешноста на матични
Бренд Име:
evomosa
Име На Модел:
Мотоцикл рака Guard
Производи во категоријата