.

.

Спортски Пливање Водоотпорен Случај Универзална Маска За iPhone 7 Плус Samsung Галакси S7 Работ Xiaomi Redmi Забелешка 3 4 5.1 ~ 5.8 инчен

Спортски Пливање Водоотпорен Случај Универзална Маска За iPhone 7 Плус Samsung Галакси S7 Работ Xiaomi Redmi

DEN 192.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте на нашиот beautysupplier Продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Спортски Armband Водоотпорен Случај Универзална Маска За i Phone 7 Плус Samsung Галакси S7 Работ Xiaomi Redmi Забелешка 3 4 5.1 ~ 5.8 инчен
[Материјал] : Направен Од Висок Квалитет Од Најлон [Боја] : Розова,Сина,Црна,Зелена,Жолта,Портокалова бои Како Сликата Прикажува [Функција] : може да се стави на копчињата и на други работи во тоа
едноставно кажано на мобилен телефон armband торбичка Големина & Погоден рака обемот L : 17.3 CM x 9.3 СМ - 5.1~5.8 инчен ги собере сите мобилен телефон Погоден за рака обемот до 24cm

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Одговара За 5.1 ~ 5.8 инчен сите мобилен телефон
Бренд Име:
kimTHmall
Материјал:
најлон+стп кожа
Одговара Модел На Телефон 1:
за iphone 6 Плус 6s Плус
Одговара Модел На Телефон 2:
За Xiaomi Redmi Забелешка 2 3 4 Про
Одговара Модел На Телефон 3:
За Samsung Галакси S8 Плус S6 работ плус S7 Работ
Одговара Модел На Телефон 4:
За LG G3 G4, За Doogee Х5 Про Х5 Max
Одговара Модел На Телефон 5:
За Леново К3 K4 K5 K6 Забелешка Атмосфера, P1, За Meizu М2 М3 М5 Забелешка
Одговара На Моделот 6:
За Еден Плус 3 3T
Производи во категоријата