.

.

Времето Синџир Tensioner +Синџир Одговара AUDI A4 A6 Avant Passat Б5 ALT 2,0 06B109217B

Времето Синџир Tensioner +Синџир Одговара AUDI A4 A6 Avant Passat Б5 ALT 2,0 06B109217B

DEN 2399.52

Од стоката
Во магацинот


Времето Синџир Tensioner +Синџир Одговара AUDI A4 A6 Avant Passat Б5 ALT 2,0 06 B109217 B
Времето Синџир Tensioner : 06 B109217 B 06 B 109 Б 217
Времето Синџир :
058109229 058 109 229 058109229 B 058 109 Б 229 078109120 078 109 120 III.Одговара За Следниве Користат за Следните Мотори : AUDI A4 ( 8 E2, Б6 B7 ) 2.0 2001 - 2008 AUDI A4 Avant ( 8 E5, Б6 B7 ) 2.0 2001 - 2008 AUDI A6 ( C5 ) 2.0 2002 - 2005 AUDI A6 Avant ( C5 ) 2.0 2002 - 2005 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Б5 ( FL КРЕВАЊЕ ЛИФТ FACELIFT ) 2.0 2001 - 2005 ALT 2,0 96 KW ( 130 КС HP ) БЕНЗИНСКИ 4 ЦИЛИНДРИ


Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
06B109217B
Бренд Име:
PUREMIX
Тип:
Времето Синџир Tensioner +Синџир
ОЕМ:
06B109217B 058109229
Автомобил Направи:
Одговара AUDI A4 A6 Avant Passat Б5 ALT
Производи во категоријата