.

.

Бесплатен превозот 1pc Индустриска употреба 120A DC-AC Цврста состојба реле Квалитет DC-AC напон 220V MGR-H3120Z Mager РБС

Бесплатен превозот 1pc Индустриска употреба 120A DC-AC Цврста состојба реле Квалитет DC-AC напон 220V MGR-H3120Z

DEN 1071.00
DEN 1152.00

Од стоката
Во магацинот

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .Се чувствуваат слободни да контакт со нас
.) и пост сервис се дадени за превозот.Бесплатен превозот 1pc Индустриска употреба 120 A DC-AC Цврста состојба реле Квалитет DC-AC напон 220 V MGR-H3120 Z Mager РБС
Контрола : DC-контролирани AC Оптоварување тековната : 120 A Оптоварување напон : 30-480 VDC Контрола напон : 3-32 VDC Контрола на струјата : DC3-25 MA исклучете време : Dielectric притисок : 2000 VAC Амбиентална температура : -30 ~ 75 C Инсталација : им била заклучена Работни инструкции : LED
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно . Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
ПОВРАТНИ информации
1.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас.

Таа е поголема од информацијата

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
DC-AC цврста состојба реле
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Бренд Име:
custom-souring
Производи во категоријата