.

.

5d Црвениот чадор париз дијамант везови Крстот бод diy Rhinestones везана Дијамант Слика мозаик дијамант Занаети z091

5d Црвениот чадор париз дијамант везови Крстот бод diy Rhinestones везана Дијамант Слика мозаик дијамант Занаети

DEN 206.00
DEN 316.80

Од стоката
Во магацинот

Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Проверете код број на дијаманти и соодветниот симбол; 3. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја та
3.
Обичај ве молиме кликнете тука : Инструкции на DIY Дијамант Слика 1. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. 2, Според боја код, изберете боја во чинија . Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Стави дијаманти сликарство во соодветна рамка и украсете го вашиот дом или даде на другите како подарок. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Но купувачот треба плати се врати превозот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 55x55cm, 60x60cm
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Производи во категоријата