.

.

Hermosa Накит Класичен Мода Снегулка Камен 925 Sterling Silver жените Ѓердан 19 инчи HM520

Hermosa Накит Класичен Мода Снегулка Камен 925 Sterling Silver жените Ѓердан 19 инчи HM520

DEN 1019.00
DEN 1198.56

Од стоката
Во магацинот


Hermosa Накит Класичен Мода Снегулка Камен 925 Sterling Silver жените Ѓердан 19 инчи HM520

Таа е поголема од информацијата

Главниот Камен Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
40mm
Број На Модел На:
HM520
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Компатибилност:
No
Функција:
Моден
боја:
боја
Стил:
Моден
Состојба:
Нови
Тежина:
241.00ct
Метал Печат:
925
големина(должина):
19
Главниот Камен:
Снегулка камен
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
92.5% sterling silver
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Убавина,Мода,Матурска
Производи во категоријата