.

.

2017 Мода Мажи Жени Светат во Темница Faux Кожа за на Рака Кварц Спорт Зглоб Види

2017 Мода Мажи Жени Светат во Темница Faux Кожа за на Рака Кварц Спорт Зглоб Види

DEN 120.00
DEN 149.28

Од стоката
Во магацинот


Спецификации :
Светат во темница за напредок и да се види покажувачот на дизајнот, кои се многу корисни во време во читање особено во темница.
Faux кожа види рака, удобен за носење.
Стилски и корисни, совршен подарок за вас или вашата сакана, пријател на семејството.
Тип : Зглоб Види
Пол : Мажи, Жени
Дисплеј : Аналогни
Случај Облик : Тркалезна
Движење : Кварц(Батеријата)
Водоотпорен : Секојдневниот Живот е Отпорен на Вода, Но Не и за Капење, Пливање, Нуркање, итн
Стил : Мода
Случај Материјал : Метал
Бендот Материјал : Кожа Faux
Прилики : Секојдневниот Живот, Купување, забава, Подароци, итн
Карактеристики : Faux Кожа Види Бенд, Удобен за Носење, Моден Дизајн, Светат во Темница Маркер и Покажувач
Случај Дијаметар : 4.5 cm/1.77" (Прибл.)
Случај Дебелина : 1.1 cm/0.43" (Прибл.)
Бендот Ширина : 2,2 см/0.87" (Прибл.)
Вкупна Должина : 22cm/8.66" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Зглоб Види(Други додатоци не се вклучени.)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
BLUELANS
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
22
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
45
Случај Дебелина:
11
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Тока
Случај Обликот:
Круг
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Број На Модел На:
17196
Бендот Ширина:
22
Пол:
Мажи
Функција:
Никој
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
кожа
Производи во категоријата