.

.

Yulaili Мода Тешки Накит Поставите Храброст Накит Сет

Yulaili Мода Тешки Накит Поставите Храброст Накит Сет

DEN 670.56

Од стоката
Во магацинот


Yulaili Мода Тешки Накит Поставите Храброст Накит Сет
Производ Слика

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс
Обликотшема:
Геометриски
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан хривнија обетки прстен
Метали Тип:
Бакар,Метални Легури,Бакар Алуминиум,Олово-метални Легури,Цинк Легура
Број На Модел На:
HF15102901
Материјал:
Кристал
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Бренд Име:
yulaili
is_customized:
No
Накит Големина На:
N,45+6cm; Б,18-25см; E,3-7cm; Р,Прилагодлив
Накит Позлатен:
Сребро Позлатен; Злато Позлатен; Роуз Позлатен
накит тежина:
Накит Поставите Тип:
Накит Пакување:
OPP Вреќа/ Хартија Картичка/Блистер Картичка/ Екстра јаки Картон
Накит Главен камен:
Накит Користење На Логото:
yulaili
Накит За Квалитет:
AAAAA + Висок Квалитет + на заштита на Животната средина легура
време на испорака:
Метали Тип:
Platinum Позлатен, Злато Позлатен
Производи во категоријата