.

.

17v3a префрлување напојување ac dc адаптер 17v 3а 17v dc напонски регулатор префрлување напојување

17v3a префрлување напојување ac dc адаптер 17v 3а 17v dc напонски регулатор префрлување напојување

DEN 767.04

Од стоката
Во магацинот

5 * 2,5 mm Излез Должина на Кабелот : 1.
17v3a префрлување напојување ac dc адаптер 17v 3а 17v dc напонски регулатор префрлување напојување
Влезен напон : AC100-240 V 50/60 HZ Излез напон : DC17 V Излез Тековната : 3А Напон на точноста : 5% (без оптоварување) Моќ Поларитетот : позитивниот (+) внатре DC : 5. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса
Данок : Ние нема да бидеме одговорни за било какви давачки или било какви прашања направени со Царината, како што Увозни давачки, Данок на Додадена Вредност, Купување на Данок, Царина Такси итн, Купувачи не може да ги побара за да го откажете аукција или да побарате враќање на пари, или да се испрати во рамките на овој ситуации
. Други земји или оддалечените области може да потрае подолго
Ако изберете превозот од Express ( DHL / UPS / EMS итн.2 м Без AC Кабелот за напојување
Ние го прифаќаме САМО alipay
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Сите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозот
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот
Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр.
Тоа обично се од Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот( 20-30 работни дена) за да ја добиете вашата пратка по тоа е предаден, Вистински транзит време варира, e-Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира.) Генерално 5-8 дена во Европа, САД, АУ, Јапонија, Сингапур,итн. ,, не PO Box адреса ќе биде предаден.
Ние не одговорен за изгубени или оштетени предмети, Превозот и Ракувањето не е да се преговара
Ве молиме да се обезбеди комплетна испорака адреса вклучувајќи полно име и валидна Телефон Бр.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2.1 mm
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
Број На Модел На:
17v3a
врска:
Приклучок Во
Производи во категоријата