.

.

За ОДГОВАРА 2012 2013 2014 2015 ABS Мат Голема&Средината&Ниска Конфигурација Автомобил Воланот Панел Авто Додатоци 2 парчиња

За ОДГОВАРА 2012 2013 2014 2015 ABS Мат Голема&Средината&Ниска Конфигурација Автомобил Воланот Панел Авто Додатоци

DEN 538.00
DEN 648.48

Од стоката
Во магацинот


За ОДГОВАРА

Ниска Конфигурација
Средината Конфигурација
Висок Конфигурација
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За да се ВКЛОПИ во 2012 година 2013 година 2014 година 2015 година
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет ABS Chromed Пластика, Вклучувајќи : 2 парчиња/set за 1 автомобил. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање. без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
Kadore
Објектот Должина:
35cm
Објектот Висина:
5cm
Година:
2012-2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
ABS Мат Пластика
Име На Модел:
111171
Објектот Тежина:
0.3kg
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Автомобил Производител:
за одговара
Производи во категоријата