.

.

СЕЧЕЊА Рок Музика Постер Банери Бар, Кафуле, Хотел Тема Ѕид Декорација Виси Уметност Водоотпорен Крпа Полиестер Ткаенини Знамиња

СЕЧЕЊА Рок Музика Постер Банери Бар, Кафуле, Хотел Тема Ѕид Декорација Виси Уметност Водоотпорен Крпа Полиестер

DEN 792.00
DEN 1439.52

Од стоката
Во магацинот

Декоративни банери
Име на производ : Декоративни банери
Спецификација на производот : 64 X96 CM96 X144 CM
Материјал : Виш уметност водоотпорен крпа,користење на напредни уметност водоотпорни ткаенини, ултра-јасно пиксели.
Опис на производот : a свилен Sekisawa и удобно се чувствуваат, светла боја за печатење, постои добра виси пропустливост, се лизга отпор, антибактериски и mildew отпор, силна доделување смисла
Производот се користи : се направи тетоважа продавници, барови, кафулиња декоративни банери, виси крпа, завеса, половина-странични, завеси, тепих.
Карактеристики : Висок квалитет на Чун Yafang ткаенини (полиестер), користење на напредни платно печатење процес, шарени, може да се мијат (ладна вода), не исчезнат, пареа пеглање без брчки
Прифати мапата за да изберете различни големини и дезени

Таа е поголема од информацијата

Големина:
64X96 CM, 96X144 CM
Бренд Име:
LOSICOE
Јарболот Материјал:
Дрво
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Стил:
Виси
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Ткаенини:
Висок квалитет pongee ткаенина
Големина:
64X96 CM96X144 CM
суспензија:
четири дупки
Ткаенини:
уметноста водоотпорен платно
Јарболот Материјал:
No
Знамиња & Банери Материјал:
Високи уметнички водоотпорен платно
Име на производ:
Декоративни банери
Материјал:
Високи уметнички водоотпорен крпа,користење на напредни уметност водоотпорни ткаенини
Дали да исчезнат:
Не исчезнат
перење упатство:
Може да се мијат
Дали тоа може да се прилагоди:
Прифати обичај
Производи во категоријата