.

.

Топла Универзална Водоотпорен Патување Преносни Прашина-доказ, Торби за Чевли Packes да Зачувате Простор Дома Чување Оксфорд Торбичка

Топла Универзална Водоотпорен Патување Преносни Прашина-доказ, Торби за Чевли Packes да Зачувате Простор Дома

DEN 129.00
DEN 230.40

Од стоката
Во магацинот

ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Превозот на плаќање не се враќа.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу се Враќа, Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена , Бразил и Русија : 30-60 дена . Превозот САД : 10 - 35days.Тоа може да биде подолг.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место !Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите)ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот.
Опис
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјалот : Оксфорд ткаенина Количина : 1pc
Големина : 32*10*12cm
Совети : Како торба запечатување време е долга, не може да биде вкус, ве молиме отворете воздухот, можете да ги растера вкус. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$.) Повратните информации ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Порибено
Употреба:
Патување
Применливи Простор:
Гардероба
Бренд Име:
LNRRABC
Форма:
Торба За Компресија Тип
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Oxford
Спецификација:
32*10*12cm
Капацитет:
384ml
Дебелина:
Торба
Производи во категоријата