.

.

Висок Квалитет 1pcs Голф Клуб Headcover Кадифен Симпатична Цртан филм Птица Бар Главата Заштита Опфаќа Голф Клуб Глави Прибор трговија на Големо

Висок Квалитет 1pcs Голф Клуб Headcover Кадифен Симпатична Цртан филм Птица Бар Главата Заштита Опфаќа Голф

DEN 449.00
DEN 607.20

Од стоката
Во магацинот


Голф Клубот Headcover Кадифен Симпатична Цртан Филм Птица Бар Главата Заштита Опфаќа
Карактеристики :
Цртан филм тигар дизајн, кој е прекрасна, lifelike, водоотпорен и dustproof.
Тоа може да се заштити вашиот putters добро, направете ја вашата клубови идентификација.
Клуб глава ги опфаќа заштита на клубови од штрајкуваат едни со други и од временските услови и случајни оштетувања, додека во торба.
Спецификации :
Материјал : Кадифен
Количина : 1pc
Облик : Птица
Боја : Како на сликата прикажани
Големина : прибл. 30x20x7cm/11.81x7.87x2.75in
Тежина : околу. 115g
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 x Голф Клуб Headcover

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
голф клубот headcover
Материјал:
Кадифен
Карактеристики 1:
се справи со бар
Карактеристики 2:
симпатична цртан филм
Карактеристики 3:
Симпатична Цртан Филм Птица Бар
Производи во категоријата