.

.

100pairs/многу 304 од не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Кинески стапчиња за јадење Обновливи Не се Лизга Hashi Суши Стапови Кујна Додатоци ZA3983

100pairs/многу 304 од не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Кинески стапчиња за јадење Обновливи Не се Лизга Hashi

DEN 8830.00
DEN 9294.72

Од стоката
Во магацинот


материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
боја : сребро,злато, розово злато, црна
големина : 23.5*0.7 cm пакување : opp вреќа

Таа е поголема од информацијата

Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
сертификација:
CIQ
Количина:
>100
Број На Модел На:
Други
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Функција:
Еко-Пријателски
Производи во категоријата